Pracownik Działu Marketingu i Sprzedaży

Główne zadania na tym stanowisku:

  • kreowanie i obsługa marketingu elektronicznego (strona www, media społecznościowe oraz inne formy marketingu),
  • tworzenie materiałów marketingowych (instrukcje, zdjęcia, filmiki),
  • przygotowywanie ofert sprzedaży,
  • obsługa dokumentacji przetargowej,
  • techniczne wsparcie klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika itp.),
  • średnia znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi różnych form komunikacji internetowej,
  • znajomość obsługi MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i otwartość na nową wiedzę.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • pracę w grupie doświadczonych inżynierów przy innowacyjnych rozwiązaniach elektronicznych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".