Calmet sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku międzynarodowym w dziedzinie nowych technologii, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji precyzyjnej aparatury pomiarowej do testowania urządzeń stosowanych w energetyce. W związku z naszym stałym rozwojem poszukujemy kreatywnych, otwartych i zmotywowanych osób umiejących pracować w zespole.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Pracownik Działu Badań i Rozwoju

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Współprojektowanie nowych układów elektronicznych oraz urządzeń
  • Testowanie urządzeń oraz oprogramowania
  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe elektroniczne lub w czasie studiów (Wydział Elektrotechniki)
  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej oraz zasad projektowania układów elektronicznych
  • Znajomość programów typu CAD (np. Altium Designer)
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej ze zrozumieniem
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Nie wymagamy doświadczenia tylko chęci do pracy i nauki

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole projektowym
  • Udział w realizacji zaawansowanych technologicznie projektów
  • Przyjazną atmosferę
  • Dogodne godziny pracy
  • Możliwość ciągłego doskonalenia oraz podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów (AVR, ARM)
  • Znajomość zasad projektowania obwodów drukowanych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność projektowania 3D w-CAD (np. Fusion 360)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Inżynier/Technik Elektronik

  • wykonywanie pomiarów,
  • tworzenie dokumentacji i raportów,
  • kalibracja i wzorcowanie aparatury oraz wystawianie świadectw wzorcowania,
  • prace przy uruchamianiu, obsłudze i serwisie pomiarowych urządzeń elektronicznych,
  • prace badawczo-rozwojowe.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe/średnie techniczne (elektronika lub studia pochodne),
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i otwartość na nową wiedzę.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • pracę w grupie doświadczonych inżynierów przy innowacyjnych rozwiązaniach elektronicznych.

Pracownik Działu Marketingu i Sprzedaży

  • kreowanie i obsługa marketingu elektronicznego (strona www, media społecznościowe oraz inne formy marketingu),
  • tworzenie materiałów marketingowych (instrukcje, zdjęcia, filmiki),
  • przygotowywanie ofert sprzedaży,
  • obsługa dokumentacji przetargowej,
  • techniczne wsparcie klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika itp.),
  • średnia znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi różnych form komunikacji internetowej,
  • znajomość obsługi MS Office,